Prosím, nainštalujte si
Adobe Flash Player!
Pre viac informácií­ kliknite sem.

 

Bytový dom Nad Lúčkami

Rezidenčná budova Nad Lúčkami, nachádzajúca sa na vyvýšenom kopci nad Karlovou vsou bola v období výstavby jednou z prvých novostavieb v okolí. Nadčasová stavba celkovo ponúkla 43 bytov vo výmerách od 57 m² do 148 m², 55 garážových státí a nebytové priestory vo výmere od 23 m² do 154 m².

Nad lúčkami
 
  • Nad lúčkami
  • Nad lúčkami
  • Nad lúčkami
  • Nad lúčkami

Detaily projektu:

Druh: rezidenčný projekt

Obec: Bratislava

Lokalita: Karlova Ves, Ferdiša Kostku

Rok výstavby: 1999

Rezidenčná budova Nad Lúčkami, nachádzajúca sa na vyvýšenom kopci nad Karlovou vsou bola v období výstavby jednou z prvých novostavieb v okolí. Nadčasová stavba celkovo ponúkla 46 bytov vo výmerách od 57 m² do 148 m², 55 garážových státí a nebytové priestory vo výmere od 23 m² do 154 m².

9 podlažný bytový dom má budový a vežový charakter. Svojou hmotu ukončuje dvojicu lineárnych hradbovitých obytných domov z ulíc Nad Lúčkami a z Beniakovej ulice. Dom súčasne vytvára akcent a začiatok sídliska Dlhé diely. Svojimi mäkkými líniami tvorí hlavu obytných sektorov.

Lokalita situovania obytného domu sa nachádza v styku dvoch bratislavských sídlisk – Kútikov a Dlhých Dielov v mestskej časti Karlova Ves. Vyznačuje sa južnou orientáciou a výhľadom na mesto. Prístup k bytovému domu je z dvoch strán – zo spodu ulice Nad Lúčkami, kde je zabezpečený príjazd automobilov do parkovacích státí a z úrovne ulice F.Kostku, kde je situovaný vchod do bytovej časti a do nebytových priestorov.

 
 

Chcete si dohodnúť obhliadku priestorov?

02 / 57 267 211

02 / 57 267 211

* toto políčko musí byť vyplnené